logo-wit

Tag: individuele

Voor & na de bevalling

Rivalda Janssen
Vroedvrouw

Rivalda Janssen Vroedvrouw E-mail: rivalda.janssen@tobe-kempen.be Tel.: 0477 24 61 86 Website: www.luciadavina.be Maak een afspraak Natuurlijke begeleiding van kinderwens tot moederschap De reis van het

Read More »
Osteopathie

Jana Detre
Osteopaat

Jana Detre Osteopaat E-mail: jana.detre@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0)14 394422 Maak een afspraak Osteopathie is een manuele geneeswijze (bijna uitsluitend met de handen uitgevoerd) die zich

Read More »
LichaamsWerk

Willy Wuyts
Pilates instructeur

Willy Wuyts Pilates instructeur Emotioneel LichaamsWerk® (ELW®) E-mail: willy.wuyts@tobe-kempen.be Maak een afspraak Pilates instructeur Lichaamsstabilisatie en spierversteviging via ademhaling en vloeiende bewegingen. Een weldaad voor

Read More »
Functional training

John Cutting
Functional training

John Cutting Functional Training® coaches E-mail: info@tobe-kempen.be Maak een afspraak Onze coaches dagen je uit! Onze Functional Training® coaches zullen je iedere sessie uitdagen met

Read More »
Psycholoog / Psychotherapeut

Ria Collet
Klinisch psycholoog en hypnose

Ria Collet Klinisch psycholoog en hypnose E-mail: ria.collet@tobe-kempen.be Tel.: 0032 489 80 64 87 Website: www.psycholoogturnhout.site Maak een afspraak Heb je last van gevoelens van

Read More »
Coaching

Hilde Liekens
Loopbaanbegeleiding

Hilde Liekens Loopbaanbegeleiding E-mail: hilde.liekens@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0) 497 31 34 76 Maak een afspraak Wil je weten welke job wél bij je past? Wil

Read More »
Voedingsconsultatie & Bioresonantie

Cristel Stolp
Bioresonantie & Voedingsconsulente

Cristel Stolp Voedingsconsulente, Leef&Eet & bioresonantie E-mail: cristel.stolp@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0) 479 58 68 00 Maak een afspraak NIEUW!  Het gezondheidsprogramma Leef & Eet Op

Read More »