logo-wit

Tag: kinderen

Coaching

Dorien Menten
Jongerencoaching

Dorien Menten Jongerencoaching E-mail: dorien.menten@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0) 497 34 92 81 Maak een afspraak Jongerencoaching Onze complexe samenleving is niet altijd even gemakkelijk voor

Read More »
Osteopathie

Sandra Van Cantfort
Osteopaat

Sandra Van Cantfort Osteopaat E-mail: sandra.vancantfort@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0)14 39 44 22 ToBE-kempen, Hendrik Consciensestraat 20, Turnhout Maak een afspraak Osteopathie is een manuele geneeswijze

Read More »
Coaching

Ilse Vanwelden
Rouw- & verliescoach

Ilse Vanwelden Rouw- & verliescoach Facebook Instagram Linkedin E-mail: info@ilsevanwelden.be Tel.: +32 (0) 477 50 39 20 Maak een afspraak Wat is rouw- & verliescoaching

Read More »
Osteopathie

Jana Detre
Osteopaat

Jana Detre Osteopaat E-mail: jana.detre@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0)14 394422 Maak een afspraak Osteopathie is een manuele geneeswijze (bijna uitsluitend met de handen uitgevoerd) die zich

Read More »
Fightingfitboxing (boksen)

Arnold Vanderleyden
fightingfitboxing (boksen)

Arnold Vanderlyde Fighting Fit Boxing E-mail: info@vanderlyde.nlTel.: 0031 6533 80701Website: www.vanderlyde.nl Maak een afspraak Fighting Fit Boxing: ontwikkel je fysieke en mentale mogelijkheden Fighting Fit

Read More »
Mindfulness

Els Dhaenens
Mindfulness

Els Dhaenens Mindfulness E-mail: els.dhaenens@tobe-kempen.be Maak een afspraak Mindfulness is leren omgaan met de mooie én de lastige momenten in het leven. Want het leven

Read More »
Voedingsconsultatie & Bioresonantie

Cristel Stolp
Bioresonantie & Voedingsconsulente

Cristel Stolp Voedingsconsulente, Leef&Eet & bioresonantie E-mail: cristel.stolp@tobe-kempen.be Tel.: +32 (0) 479 58 68 00 Maak een afspraak NIEUW!  Het gezondheidsprogramma Leef & Eet Op

Read More »